603 585 411

Výstavba domů na klíč

Provádíme výstavby domů na klíč podle ověřených stavebních plánů. Řešení na klíč představuje stavbu, která je realizována podle stavebního projektu vytvořeného právě za tímto účelem. Výsledkem je elegantní a rychlá výstavba, která má významné ekonomické a ekologické vlastnosti. Ozvěte se nám pro náhled projektů na klíč!

Dům na klíč
Výstavba domu na klíč

Úspornost řešení na klíč

Díky výstavbě podle již vyřešeného projektu odpadá celá jedna -  velmi nákladná - fáze stavby domu. Vzhledem k povaze projektu se lze spolehnout na dané architektonické řešení. Ušetříte mnoho času a hlavně nervů, protože se nebudete muset tolik obávat o výslednou funkčnost novostavby. Míra finanční úspory záleží hodně na typu, druhu a době výstavby.

Naše firma již postavila řadu domů na klíč. Výsledek této práce můžete vidět v referencích. Každý má jiné potřeby a jinou představu, jak by jeho vysněný dům na klíč měl vypadat. Proto budeme velice rádi, když se nám ozvete buď pomocí nezávazné objednávky, nebo přímo pomocí telefonu či e-mailu. Pak s Vámi blíže můžeme rozebrat výhody a nevýhody specifických řešení.

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

26. 1. Zora

Zítra: Ingrid

Kontakt

Soudní 1301
767 01 Kroměříž
mobil:
603 585 411, 603 585 410
e-mail:
info@ingnedoma.cz
web: www.ingnedoma.cz

Návštěvnost stránek

038404