603 585 411

Zateplete - ušetřete!

Jedno z nejlepších ekonomických rozhodnutí, které můžete u svého domu učinit, je rozhodnutí o kvalitním zateplení. Do této části stavby či rekonstrukce se opravdu vyplatí investovat, protože v následujících letech ušetříte mnohem více. Provádíme zateplování veškerých objektů, hlavně sídlištních panelových domů a rodinných domů. Kvalitní zateplení Vám umožní účinně šetřit energiemi a mít tak ekonomicky i ekologicky vstřícné bydlení.

Zateplení domů
Reference

Ekologické řešení

Šetření energiemi, hlavně tepelnými, je samozřejmě nejen ekonomické, ale hlavně ekologické. Díky kvalitnímu zateplení nebudete muset využívat tolik energií na teplo a ohřev vzduchu. Existuje mnoho druhů speciálních ekologických řešení zateplování, se kterými Vás rádi seznámíme. Nedílnou součástí tepelných izolací domů je jejich fasáda jako první ochrana domu před vnějšími vlivy.

Tepelná izolace

Kolem zateplování se točí řada pověr. Do zateplovacího systému domu pak patří různá izolačních opatření. Není však pravdou, že největší slabinou domu jsou v tomto ohledu okna. Do řádných zateplovacích prací patří utěsňování spár, vyplňování spár mezi okenními rámy a obvodovou stěnou, zateplení podlahy a stropu, výměny okenních skel a rámů. Zavolejte nám a domluvte se s námi, zda chcete provést částečné či komplexní zateplení!

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA!

26. 1. Zora

Zítra: Ingrid

Kontakt

Soudní 1301
767 01 Kroměříž
mobil:
603 585 411, 603 585 410
e-mail:
info@ingnedoma.cz
web: www.ingnedoma.cz

Návštěvnost stránek

038404