603 585 411

Zateplování, fasády

Zateplete - ušetřete!

Jedno z nejlepších ekonomických rozhodnutí, které můžete u svého domu učinit, je rozhodnutí o kvalitním zateplení. Do této části stavby či rekonstrukce se opravdu vyplatí investovat, protože v následujících letech ušetříte mnohem více. Provádíme zateplování veškerých objektů, hlavně sídlištních panelových domů a rodinných domů. Kvalitní zateplení Vám umožní účinně šetřit energiemi a mít tak ekonomicky i ekologicky vstřícné bydlení.

Zateplení domů

Ekologické řešení

Šetření energiemi, hlavně tepelnými, je samozřejmě nejen ekonomické, ale hlavně ekologické. Díky kvalitnímu zateplení nebudete muset využívat tolik energií na teplo a ohřev vzduchu. Existuje mnoho druhů speciálních ekologických řešení zateplování, se kterými Vás rádi seznámíme. Nedílnou součástí tepelných izolací domů je jejich fasáda jako první ochrana domu před vnějšími vlivy.

Tepelná izolace

Kolem zateplování se točí řada pověr. Do zateplovacího systému domu pak patří různá izolačních opatření. Není však pravdou, že největší slabinou domu jsou v tomto ohledu okna. Do řádných zateplovacích prací patří utěsňování spár, vyplňování spár mezi okenními rámy a obvodovou stěnou, zateplení podlahy a stropu, výměny okenních skel a rámů. Zavolejte nám a domluvte se s námi, zda chcete provést částečné či komplexní zateplení!

Nezávazná objednávka!

Fasáda jako Vaše vizitka

Fasáda neboli průčelí je nejpatrnějším estetickým prvkem jakékoliv stavby. Konečný vzhled vnějších stěn a obvodových plášťů totiž udává ráz celé budově. Záleží jen na Vás, zda bude Vaše fasáda hrubá a křiklavá, nebo hladká a v tlumených barvách. Nejde však o pouhou kosmetickou záležitost. Fasády hrají velkou roli v zateplování domů a působí jako první ochranná linie domu před vnějším okolím.

Estetičnost a funkčnost

Různé druhy fasád se hodí do různých prostředí a odlišných podmínek. Jinou fasádu použijete u sídlištního panelového domu, jinou u rodinného domku na okraji velkého města. Nechte si od nás poradit, která fasáda je pro Váš dům nejvhodnější!

Historické a moderní fasády – rekonstrukce

Nejmodernějšími metodami se staráme o fasády na zcela nových i historických objektech. Zvláště druhé zmíněné si zasluhují nadstandardní péči, kterou jsme jim schopni poskytnout. Nebojte se svěřit svou fasádu do naší péče. Respektujeme Vaše přání a přizpůsobíme naši práci Vašim očekáváním.

Fasády

Fasády

Nezávazná objednávka!

26. 1. Zora

Zítra: Ingrid

Kontakt

Soudní 1301
767 01 Kroměříž
mobil:
603 585 411, 603 585 410
e-mail:
info@ingnedoma.cz
web: www.ingnedoma.cz

Návštěvnost stránek

038404